Scotland

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Scotland

Īpašums pārdošanā Skotijā

Apvienotās Karalistes ekonomika, kas darbojas nedaudz labāk nekā gaidīts, un ļoti zemās procentu likmes palīdzēja pārdot Skotijas īpašuma pārdošanas tirgu.

Edinburgā mājokļu tirgus ir ļoti spēcīgs. Glāzgovas nekustamā īpašuma pārdošanas tirgus neapšaubāmi ir uzlabojies, jo Edinburgas ietekme ir samazinājusies.

Īpašumi pārdošanai Skotijā ir ļoti dīvaini un savādi: dažiem nekustamā īpašuma aģentiem izdevās pārdot salu Little Ross ar māju par ļoti zemu cenu, un Chesterhill Castle maksāja trīs reizes lielāku cenu.

Glāzgovas tirgus ir ļoti dinamisks, un inventarizācijas trūkums paaugstina cenas, piedāvājot vairākus populārākos Glasgovas apgabalos piedāvātos piedāvājumus, tostarp West End un bagātos priekšpilsētņus, piemēram, Giffnock, Bearsden un Newton Mearns.

2017. gada beigās vidējā pārdošanas cena bija aptuveni 125 000 mārciņas, kas ir par 4,8% vairāk nekā 2016. gadā.

Lielākā daļa pircēju no ārpuses, kas vēlas iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Skotijā, ir vietējie skoti, un viņi vēlas atgriezties mājās pēc darba ASV, Eiropā vai Tuvajos Austrumos. Citi ārvalstu pircēji ietver amerikāņus un eiropiešus.

Eiropas pircējus, jo īpaši tos, kas ir no Skandināvijas, piesaista sporta īpašumi pārdošanai Skotijā, jo šī valsts piedāvā tūkstošiem akru šaušanai, medībām un zvejai.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 26683

PARDOŠANA Cits (Tirdzenicība), Scotland, Glasgow, Glasgow, airport

22,660.32EUR
PARDOŠANA
Cits (Tirdzenicība)

13 m²
HOMESFORYOU iepazīstina jūs ar stāvvietu ciešā tuvumā galveno lidostu, un autobūves nozari. TREŠO PERSONU SALES TOP OF autostāvvietas 3. salīdzinoši ...
Cod. 18384

PARDOŠANA Cits (dzīvojamā ēka), Scotland, Dundee, Tayside, 8 Castle Street

141,627.01EUR
PARDOŠANA
Cits (dzīvojamā ēka)

68 m²
Šī ir vēlama nesen atjaunotas 2 istaba + Lounge dzīvoklis pašā pilsētas centrā Dundee, pilnībā mēbelēts un gāzes Centrālā Apsildāma, ideāls investīcij...
Cod. 13263

PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Scotland, Aberdeenshire, Aberdeen, Aberdeen

600,000.00EUR
PARDOŠANA
Apbūvējams zemes gabals

2700 m²
Pārdod saules
Karte, cenu dinamika un statistika
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB